Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Sünteetiline nahk lehed

Sünteetiline nahk lehed

Sünteetiline nahk leht 1. Kvaliteetne 2. hea kohaldatavus 3. eri disaini ja hea kvaliteediga 4. parim hind ja parimat teenust 5. Me saame pakkuda erinevat kvaliteeti vastavalt klientide erinevaid nõudeid. Sünteetiliste nahast lehtede teadmised Ainuke materjalide klassifitseerimine ja ...

Sünteetiline nahk leht

1. Kõrge kvaliteet

2. hea rakendatavus

3. erineva disaini ja hea kvaliteediga

4. parim hind ja parim teenindus

5. Pakume erinevat kvaliteeti vastavalt klientide erinevatele nõuetele.

IMG_0084 (2).jpg

Sünteetiliste nahast lehtede teadmised

Ainus materjali klassifikatsioon ja omadused Talla peamine materjal on jaotatud kummist, PU, ​​PVC, MD, TPR, EVA ja nii edasi.

1, EVA (E etüleen, VA vinüülatsetaat): parem vinüülatsetaat, parem elastsus.


2, kumm: jagatud looduslikuks lapiga, sünteetiline kaks, kulumiskindel, elastne, raske, kõrge hind.


3, TPR (T kuumus, P-plastik, R kumm): kummist, kulumiskindel, odavam, kuid kokkupuude õli lahustitega libiseb.


4, PU: suurepärane kulumiskindlus ja korduv paindejõudlus, hea rebenemise tugevus ja elastsus, õli, happe, leelise ja madala temperatuuri toimimine, PU jäätmete põhja võib automaatselt halveneda, mis aitab kaasa keskkonnakaitsele, nõutavale vastupidavusele Mõõde, vastupidavad kingad sobivam; kuid seal on kollaseks muutumine, hüdrolüüs, krakkimine, plastiku ja muude probleemide hõlpsasti avamine, õhupuhurid, jalgpalli kingad, tavaliselt kasutatavad materjalid. PU üldised tallad: ADI ja NIKE, kui kasutate neid taldu, pole palju, PU tallad on madala temperatuuri moodustavad tallad. PU valguse omaduste lõpus, kuid mitte niiske, tekib pärast korrosiooni veekihi keemilist reaktsiooni.


5, PVC: sünteetiline vaik, jõudis lõpuni, ökoloogiliste probleemide ja vähemate tõttu, õhkpadjal kingad, jalgpallijalatsid, tavaliselt kasutatavad materjalid.


6, MD (Wylong End): EVA ühekordne vahtmaterjali vormimine, hea paindlikkus, kõrge elastsus, parem soojusvõime, kuid halb kulumiskindlus, suuremad kingad sobivad üldiselt rohkem.


Hot Tags: sünteetiline nahk leht, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus