Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummiga soled jalanõud

Kummiga soled jalanõud

Kummiga kaetud kingad Tellimuse protsess · Päring · Hinnapakkumine · Proovide kinnitamine · Performa arve · Mahaltootmine · Kvaliteedikontroll · Tasakaalu ülekandmine · Kaubatransport · Tollivormistus · Lastitaotlus Tere tulemast ostma Neopreenist kummiplaadi värvi Ainus madal hind meie tehasest. Me oleme üks...

Kummiga kaetud kingad

Tellimuse protsess

· Uurimine

· Tsitaat

· Proovi kinnitus

· Performa arve

· Lahtiselt tootmine

· Kvaliteedikontroll

· Tasakaalu ülekandmine

· Lastitransport

· Tollivormistus

· Lasti nõue

Tere tulemast meie tehase ostmiseks Neopreen-kummiplaadi värvi ainus madala hinnaga. Me oleme Hiina juhtivad tootjad ja tarnijad, kes pakuvad teile Hiina-s müüdavaid ja odavamaid kummiplaate. Tere tulemast on ka suuremahulised kohandatud tellimused madala hinnaga.

Kummist soolatud kingade teadmised

(1) PVC keskkott: PVC, mis on PVC, on mingi tehisnahk, on esimene leiutatud kortikaalkangas asenduste jaoks. See on valmistatud PVC-st plastist plastifikaatoritest ja muudest rihmakomplektidest valmistatud valtsitud komposiitidest. PVC madala löögitugevusega, termiline deformatsioon, PU vastupidavus.


(2) PU midsole: lisaks PHYLON midsolele ja EVA vahetallale on PU midsole ka väga levinud. Polüuretaan, polüuretaaninimetus, on kõrge tihedusega, vastupidav, vahtpõhine, vastupidav materjal, mida tavaliselt kasutatakse tagaküljel. PU midsole suurim eelis on parem elastsus ja sitkus.


(3) pakend lõpus: koti lõpuks välimuse välimus ja ülemise kahe suure komponendi, kuid struktuur või välistalla, midsole ja ülemised kolm osast, kuid vahetalla ümbritsetud ülemise Inside.


(4) PU üldised tallad: PU tallad on madala temperatuuri moodustavad tallad. PU põhja iseloomustab kerge, kuid mitte niiske, veekihiline reaktsioon tekib pärast korrosiooni kihti eemale.


Hot Tags: kummist soled kingad, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus