Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummist ühekordsed lehed

Kummist ühekordsed lehed

Kummist ainetoru tooted 1. Kas olete tehase või kaubandusettevõtja? Oleme kummist lehttoodete tehas, nii et hinnad ja tarnetingimused oleksid tagatud. 2.Kui teie tehas asub? Kuidas ma saan seal külastada? Meie tehas asub Gongguani linnas, Guangdongi provintsis, Hiinas. Kõik meie ...

Kummist ainsa lehe tooted

1. Kas olete tehas või kaubandusettevõte?

Oleme kummist lehttoodete tehas, nii et hinnad ja tarnetingimused oleksid tagatud.

2.Kui teie tehas asub? Kuidas ma saan seal külastada?

Meie tehas asub Gongguani linnas, Guangdongi provintsis, Hiinas. Kõik meie kliendid, nii kodus kui ka välismaal, on teretulnud meie külastamiseks!

3. Kas saate teha OEM & ODM-i?

Jah, me saame teha OEM ja ODM tooteid. See pole probleem.

4. Kuidas saada mõned proovid?

Meil on hea meel pakkuda teile tasuta näidiseid. Uued kliendid peavad maksma kohaletoimetamiskulude eest, ja see tasu võetakse ametliku tellimuse eest maha.

5. Kuidas saadetise kohta?

Laadime 20 jalga mahuti 15 päeva jooksul, seda muudetakse vastavalt erilisele olukorrale.

6. Kas saate esitada oma tellimuse katseprotokolli?

Jah me saame. Saame oma katsearuande esitada klientide soovil.

7.Payment Term:

T / T, L / C, Western Union, Paypal, jne vastavalt kliendi soovile.

Kummist aas lehttooted teadmised

(1) EVA midsole: EVA, etüleen-vinüülatsetaadi kopolümeer, võrreldes polüetüleeniga, viidi vinüülatsetaatmonomeeri molekulaarsesse ahelasse sisestatud EVA, vähendades seeläbi kristallilisust, suurenenud paindlikkust, löögikindlust, täitematerjalide ühilduvust ja soojuspumba toimivust. EVA vahetalla osutab EVA-le pärast seda, kui see on vormis kuumtöötlus läbi kõrgtemperatuurse kuumutamise, pärast jalatsi vahetalla moodustamist, mida tuntakse ka lõpus vahuna. Traditsiooniline EVA on kuum pressimine, EVA süstimismasin otse EVA osakestesse masinas olevasse vormi, vaakum pluss väävlit ligikaudu 400 sekundit pärast vormi avamist, vormipaksust vahtmoodustumist ja seejärel kuumutamist, külmad stereotüübid, stereotüübid . Suurim omadus on kõrge saagikus, vormimine. Ebasoodsas olukorras on kerge deformatsioon, kollane aja jooksul, kahaneb.


(2) PHYLON midsole: PHYLON pärineb Ameerika Ühendriikidest, nimetatakse kõige varem jalatseid PHYLONi midsoleks. Viidatakse materjalile vormis pärast kahte kõrge temperatuuri kuumutamist pärast jalatsi sisetalla põletamist. Kasutatakse spordijalatsite seeriast. PHYLONi kõvadust reguleeritakse temperatuuriga. PHYLONi midasendi väljalülitamisel, mida kõrgem on temperatuur, seda tihedam ja kõvendatav PHYLON. Mida madalam on tulekahju PHYLONi looduslik kuumus, seda ka kergem ja pehmem, mistõttu ei saa jalatsite kvaliteedi hindamist lõpuks mõõta kaalu või pehme ja kõva tasemega.


(3) Põletusriie lõpus: lõpus on lõualuuk PHYLON, on üldiselt konstruktsioonitunnetuse ja kingade valmistamise tehnoloogia kasutamine, parim näide on see, et jalatsi pintsli ja jalatsi kere on sama tüüpi kangast, et saavutada jalatsi ja talla üldine integreeritus. Selle protsessi saavutamiseks peate kasutama valatud lappi, mis on pakendatud juba vormitud PHYLON-tüüpi midsolele, kõrgekvaliteedilist süütamist hallituna.


Hot Tags: kummist aas lehttooted, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus