Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummilehe trükkimine

Kummilehe trükkimine

Kummist lehed Kummileht Uus disain ja populaarne kummist lehed kinga jaoks Kvaliteetne kummileht, mida kasutatakse kingade talla valmistamiseks Saadaval uutes moodsates kujundustes ja erinevates värvides Kummist kanna lehti kasutatakse naiste disaini kummilehtede kilele kandmiseks. ..

Kummilehte trükkimine

Uus disain ja populaarne kummimaterjal salongide jaoks

Kvaliteetne kummist leht, mida kasutatakse jalatsite valmistamiseks

Saadaval uutes moodsates kujundustes ja erinevates värvides

Kummilõikelehed kasutatakse jalatsite kandmiseks

Reljeeeritud kummilehed naiste kujunduses

Kasutatakse kingade talla tootmiseks

Kummiplaadi teadmiste printimine

Tallad

1, ainus oluliste punktide kohaselt:


① Kummist alumine: looduslik kautšuk on üldiselt kulumiskindel, külmakindel, kokkuklapitavad ja neil on head omadused. Kuid talla valmistamiseks mõeldud kummist tuleb tihti lisada ka teistele odavatele materjalidele. Kui see lisandub liigselt, vähendab see oluliselt kokkupandavat vastupidavust ja kulumiskindlust. Kautšuk on sageli raskem kaal.


② modifitseeritud PVC (üldtuntud kui: plastist põhi): madal halb takistus, seda madalam on temperatuuri, seda paremad on taldad, vastupidi, seda kõrgem on, seda madalamad on tallad. Kokkupandav, kulumiskindlus peaks põhinema ka valemi, PVC raskekaalu lõpus.


③ TPR põhi: PVC summa kummist ja valguse lõpus mattpinnal, parem külmakindlus, kokkuklapitavad, kulumiskindlus põhineb ka valemil.


④ polüuretaanpõhi (PU põhi): kerge kaal, üldiselt kokkuklapitavad, kulumiskindlad, külmamad.


⑤ naha põhi: nahast välistalla tihti vaja lisada kile, hingav, higi parem, kõrgem hind, külm, kokkuklapitavad on parem, kulumiskindlus üldiselt. Nahast nahk, mis on tavaliselt valmistatud nahast.


⑥ EVA lõpus (tavaliselt tuntud kui vaht otsas): kerge kaal, kuid rõhk on nõrk, sageli lihtsalt deformeerub pärast tagasilööki ei ole lihtne. Külmakindlus, kulumiskindlus, kokkukleepuv vastupanu üldiselt.


⑦ komposiitpõhi: mitmete materjalide kombinatsioon, mida nimetatakse talla komposiitotsa põhjaks, võib jagada kantuks, millele järgneb peopesa, kile ja peopesa ning esiosa ja muude osade vahel vastavalt Ülaltooduga võib kombineerida erinevaid funktsionaalseid nõudeid. Materjalide eelised on kombineeritud. Üldise komposiitpõhja maksumus on ülemine neli välistald.


Hot Tags: Prindi kummist leht, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus