Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Värviline kummileht

Värviline kummileht

Värviline kummileht Tootekirjeldus: värvilised kummilehtede teadmised Kõik materjalid, mida kasutatakse vampide valmistamiseks, mida nimetatakse nahaks ja nahaks, on jagatud kahte kategooriasse: looduslik nahk ja nahk. (1) Naturaalne nahkade klassifikatsioon: ① nahk: jagatud kollaseks nahaks, ...

Värviline kummileht

Tootekirjeldus:

Tooted nimi

kummist vahtmaterjali leht

Suurus

100X110CM, 100x100 jne

Paksus

2,0 kuni 8,0 mm

Aluse värv

Must, pruun, beež

Pinna värv

Kõik värvid ja kujundused tehakse vastavalt kliendi soovile

Kõvadus

85shore A

Lõppenud välimus

üks külg läikiv ja teine ​​külg liimijoonel.

Kvaliteet

saame teha kvaliteedi kliendi nõudena.

Värvikad kummilehtede teadmised

Kõik materjalid, mida kasutatakse vampide valmistamiseks kollektiivselt nimega nahk, nahk, on jagatud kahte kategooriasse: looduslik nahk ja nahk.


(1) Loodusliku naha klassifikatsioon:

① nahk: jagatud kollaseks nahaks, pühvli nahk, kollase naha üldine tugevus parem kui pühvlitükk. Lehmapiima järgi saab lehmade jaotust loote lehmade, lehmade, keskmiste lehmade, suurte lehmade, nooremate lehmade ja lehmade kallimate vahel, seda kõrgem on lehma klass, kuid see ei tähenda seda, et mida kõrgem parem lehmade tugevus. Nahk võib jagada esimese kihini ja teise korruse vahel, esimene kiht on tavaliselt kasutatud jalatsite ülaosas, teine ​​korrus kasutatakse tavaliselt spordijalatsite, kingade, jalgade valmistamiseks. Esimese nahakihi hind on palju kõrgem kui kahe kihi naha hind.


② lambanahk: jagatakse lambanahaks, kitsekasvuks kahte kategooriasse. Üldised kitsed on paremad kui lambanahk, ja pehmus ja mugavus on lamba nahk parem kui kitse nahk. Lambad ei erista lambanahk üldiselt vanust.


③ siidine nahk: mis on üldiselt vähem kasutatud ülemises, suhteliselt suur arv laste kingi, seanaha madalamad hinnad, mida tavaliselt kasutatakse täiskasvanute kingad Lippi. Pigskin on tavaliselt jagatud esimese korruse ja teise korruse vahel, esimene tugevus on parem, teine ​​korrus on vähem tugev, kuid esimene hindeline kiht on ligikaudu viis korda kallim kui teisel korrusel.


④ muud looma nahad: nagu krokodilli nahk, kangaroog nahk, kurbeliin, sisalik nahk, madu nahk, pärlkoor, jaanalind nahk, jaanalinnu jala nahk, konnak, eespool nimetatud looma nahk napp naha allikas, nii et kingade tootmine sageli kõrgem hinnad, kuid see ei tähenda seda, et nahk on kerge kandma.


Hot Tags: värviline kummist leht, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus