Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Ainuke kinga materjal

Ainuke kinga materjal

Ainuke kinga materjal Toote kirjeldus On palju uusi kujundusi ja mõned ei näidanud veebis. Tere tulemast meiega ühendust. Saadame teile meie uusima disaini. Aitäh · Mudel NO .: LY-N10 · Värv: mis tahes värv · Kasutatav Kasutaja: Täiskasvanutele · Sugu: Unisex · Materjal: Kummiplaadid · Tüüp: Outsole · Kasutamine: ...

Ainuke kinga materjal

Tootekirjeldus

Seal on palju uusi kujundusi ja mõned ei näidanud veebis. Tere tulemast meiega ühendust. Saadame teile meie uusima disaini. Aitäh

· Mudel NO .: LY-N10

· Värv: kõik värvid

· Rakendatav kasutaja: täiskasvanud

· Sugu: Unisex

· Materjal: kummiplaat

· Tüüp: välistald

· Kasutamine: kinga ainus

· Mudel nr: Ly-N10

· Suurus: 110cm * 100cm / 100 * 100cm

· Paksus: 2,5 mm-8 mm

· MOQ: 350 lehte

· DIN (hõõrdumine): alla 350 / 450-550 / üle 550

· Flexing: 20000/500000/100000 korda

· Kõvadus: 80-93 kaldal

· Motiiv: kulumiskindel, kuumakindel, löögikindel

· Eksporditurg: globaalne

· Kaubamärk: LIYU

· Transpordipakend: 250 lehte / kaubaalust, kliendi nõudmisel

· Spetsifikatsioon: QualityA> Kvaliteet B> Kvaliteet C

· Päritolu: Dongguan, Hiina

· HS-kood: 4008


样品册第五E册样品展示.jpg


Ainuke kinga materjali tundmine

Üldiselt on kumm (sünteetiline kumm) tegelikult mingi plast, plastik, sealhulgas kumm (sünteetiline kautšuk). Kummi ja vaigu vahel on uued polümeermaterjalide termoplastsed elastomeerid (TPE), millel on samad funktsioonid ja omadused nagu traditsiooniline termiline kummikomplekt (pehme, elastne ja hea puutetundlik). Üldised termoplastid töötlevad lihtsat, kiiret ja ringlussevõetavat kahekordset kasu. TPE on kummiline termoplast, millel on oma funktsioon ja olemus. Seetõttu nimetatakse seda ka termoplastkaubikuteks või lühikeseks TPR-ideks. Keskkonnas mittetoksiline ja ohutu, mitmesugune kõvadus, suurepärane värv, pehme puutetundlikkus ja muud omadused; Ilmastikukindlus, väsimustugevus ja temperatuurikindlus, suurepärased töötlemistoimingud, ilma kõvendamiseta, ringlussevõtt võib vähendada kulusid, nii sekundaarse survevalu kui ka PP, PE, PC, PS, ABS ja muude aluspinnaga kaetud liimiga, võib samuti olla eraldi vormimine.


TPE termoplastilisi elastomeere (TPE) saab üldistada kaheks üldotstarbelise TPE ja tehnilise TPE-ga. Maailmas tööstuslikult toodetud TPEd on: stüreenid (SBS, SIS, SEBS, SEPS), olefiinid (TPO, TPV), TPB, TPE, TPE, TPU, TPEE, TPE, silikoon, etüleen jne, mis katavad peaaegu kõik sünteeskautšuk ja sünteetilised vaigud. Stüreeni TPE, tuntud ka kui TPS, on butadieeni või isopreenist koos stüreeni plokk-kopolümeer, mis on SBR-kummi jaoks kõige lähemal. Umbes pooled TPE-st.


Kummist on suures osas asendatud jalatsitööstuses laialdaselt kasutatava stüreen-butadieen-stüreen-plokk-kopolümeeri (SBS) tüüpilised sordid; samaaegselt kummist, kummist ja muudest 3-suunalistest tööstuslikud kummitooted ka pidevalt laieneb. SBSi kasutatakse suurel hulgal PS plastide mõju modifitseerijana ja asfaldkatendi asfaldkatendi suurepärase modifikaatorina, mis on vastupidav hõõrdumisele, pragunemisele, pehmendamisele ja libisemisvastasele resistentsusele.


Termoplast-elastomeeri eeliseid: (1) saab töödelda üldise termoplastilise vormimismasina abil, nagu survevalu, ekstrusioonvormimine, puhumisvormimine, survevormimine, vormimine ja muu vormimine; kummist survevalu masin vulkaaniseerimine, aeg alates originaal 20 min või nii, lühendatud kuni 1 min või vähem; saadaval ekstrudeerija vulkaniseerimine, ekstrusioonikiirus, kõvastumisaeg on lühike.

Hot Tags: ainsa kinga materjal, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus