Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Jalatsid

Jalatsid

Üksik kinga Meie eelised: rohkem kui 20 aastat kogemust kummist leht. 2. OEM & ODM on saadaval. 3. Terve tootmisliiniga, täiustatud seadmete ja professionaalsete töötajatega kontrollime kvaliteedi kvaliteeti, pakume konkurentsivõimelist hinda ja tõhusat teenust. 4. Proov ...

Jalatsite pesa

Meie eelised:

  1. Üle 20 aasta pikkune kummist lehtmaterjali tootmine.


2. OEM & ODM on saadaval.


3. Terve tootmisliiniga, täiustatud seadmete ja professionaalsete töötajatega kontrollime kvaliteedi kvaliteeti, pakume konkurentsivõimelist hinda ja tõhusat teenust.


4. Proov valmib 4 päeva jooksul ja massi tootmine toimub kohe pärast klientide heakskiitmist.


5. Ükski MOQ-taotlus, eriti uute klientide jaoks.


6. Kiire kättetoimetamine ja madalaim laevanduskulud. Tavaliselt koormame me kohaletoimetamise tasu


7. Hea maine nii kodus kui ka välismaal.


8. Kliendile orienteeritud; Aus juhtimine.

Ainuke kinga tundmine

Kummitihend viitab kummist, kummist tallast valmistatud tallast materjali võib jagada looduslikuks kummiks või sünteetiliseks kummiks. Loodusliku kautšuki eelis on see, et see on väga pehme, suurepärane elastsus, võib sobida erinevate spordialade jaoks, kuid puuduseks on ka selge, et see on väga kulumiskindel. Siseruumides spordijalatsid ja muud looduslikud kummid.


Sünteetiline kautšuk on jagatud kulumiskindlaks kummiks, keskkonna kummiks, õhukummiks, viskoossest kummist, kõvakummist, süsinikkummist.


(1) kulumiskindel kumm: kulumiskindel kummist kulumiskindlus ja tugevus on väga head, nii väga vastupidavad, seda kummist materjali kasutatakse tavaliselt tennisejalatsite välistallis.


(2) Keskkonnasõbralik kumm, tuntud ka kui ringlussevõetud kummist, sisaldab see kummist välisto on kuni 10% ümbertöödeldud kummist, mille põhieesmärk on keskkonna kaitsmine.


(3) Õhukummit: kummi sisaldab õhku, on teatud summutusfunktsioon, kuid mitte eriti kulumiskindel, kasutamine ei ole väga lai.


(4) Viskoosne kumm: viskoosse kummi iseloomustab hea paindlikkus, kuid ka väga libisem, tavaliselt kasutatakse siseruumides spordijalatsidena.


(5) Jäik kumm: jäik kumm on kõige põhjalikum kumm, mis on välistalda kummimaterjali, tugev ja mitte libisem ja väga kulumiskindel, on ka looduslik kasutamine väga lai. Kummist suuremat otsa kasutatakse enamasti mitmeotstarbelisi kingi ja korvpalli kingadena.


(6) pluss süsiniku kumm: tavaliseks kummimaterjaliks on lisatud süsinik elemente, mis muudab kummi karmimad kulumiskindlad, enamik jooksvaid kingi kasutab sellist kummi, aga ka palmide jooksujalatsid jäävad BRS-le kirja logo See väliskulud kasutasid süsinikkummi.


Hot Tags: jalatsite kingad, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus