Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummist käsna

Kummist käsna

Kummist käsna põhjused teie parim valik 1. rohkem kui 20 aastat kogemusi tootmise erinevaid leht kummist ainus kingad. 2. Meil on täielik tootmisliinide ja täiustatud seadmed, suudame kontrollida kvaliteeti, pakkuda konkurentsivõimelise hinnaga ja paindlik tellimine...

Kummist käsna

Põhjused teie parim valik

1. koos rohkem kui 20 aastat kogemust tootmise erinevaid leht kummist ainus kingad.

2. Meil on täielik tootmisliinide ja täiustatud seadmed, suudame kontrollida kvaliteeti, pakkuda konkurentsivõimeline hind ja paindlikud võimalused tellimine.

3. kvaliteedi tagamiseks me kontrollida igas tootmisetapis.

4. meil töötab teil tuua oma arusaamad tegelikkusele.

女鞋组合底04.jpg

Kummist käsna teadmiste

TPR on teatav paindlikkus trahvi kingad, tabeli pinna töötlemata ja suuremaid kulusid. Lõpuks väga raske eristada TPR ja kummi lõhn rohkem kummi lõhn, TPR kui kumm on väga raske eristada.


PVC vähem paindlik, kuid ka raske, mõned stinky, madalam hind. Vesi ripples (PVC vahustatud PVC, unfoamed PVC ja pooleldi vahustatud PVC, vahustatud PVC põhjas vee sulin on väga selge ja väga madala hinnaga, on traat ja plastmaterjalide nagu jäätmete ringlussevõtu valmistatud madala kvaliteediga jalatsid klientidele Lõuna-Ameerikas , jne. Non-vahustatud PVC kallim kui sile pind.


PU elastne, pehme, kulumiskindel, kokkuklapitavad, mida suurem nurk muster, ilmsem mull lõhe. Nurk on väike, õhulõhede ei ole ilmne. Peaks olema hea toode tald Taiwan on väga kerge. Materjal: PVC, kummist (kõrge vastupanuvõime, kulumiskindel) TPR EVA PU PE kõõluse lõpus

Viimane kord sõbraga mainitud pehmest PVCST arvan defektne PVC materjalist tunnen raskem. Ja vähem paindlik


Hot Tags: kummist käsna, Hiina, tehase, tarnijate, tootjate, kohandatud, madal hind, odav, lahtise
Küsitlus