Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummikujulised lehed

Kummikujulised lehed

Kummist soolad Lehed Kummist soolad. Kummi ja termoplastiliste elastomeeride klassi ja termoplast-elastomeeri kasutamine on kummi- ja plastikmaterjal füüsilise segamise teel või keemilised meetodid, mis on valmistatud uut tüüpi materjalist, et ületada mõni puudus kahest ...

Kummikujulised lehed

2014-A-1 (1).JPG

Kummist soolad


. Kummi ja termoplastiliste elastomeeride klassi ja termoplast-elastomeeri kasutamine on kummi ja plasti füüsiline segamine või keemilised meetodid, mis on valmistatud uut tüüpi materjalist, et ületada mõlemad materjalide puudused. Kas ideaalne kinga sünteetiline materjal, see on kerge veekindel, korrosioonikindlus, hea kulumiskindlus ja muud omadused, kasutatakse laialdaselt kingade valmistamise protsessis, näiteks kunstnahast, EVA kummist nii lõpuks. Kummi- ja plastikutööstus, mida ühiselt nimetatakse kummi- ja plastmassitööstuses, on kõik naftasaadused. Need on sama allikas, kuid toodete valmistamisel, kuid mitte ühesuguste füüsikaliste omadustega, on kasutus veelgi erinev. Kasutatav kumm on paljudes tehnoloogiatööstuses kasutatavate plastide rehvid ning turu nõudlus ja laialdasem kasutamine, igapäevaelus ei saa lahutada.


Lühidalt öeldes, kõige olulisem erinevus plastist ja kummist on plastiline deformatsioon tekib plastne deformatsioon, samal ajal kui kumm on elastne deformatsioon. Teisisõnu, plastist ei lähe pärast deformatsiooni tagasi algsele seisundile ja kumm on palju lihtsam. Plastikust elastsus on väga väike, tavaliselt vähem kui 100%, samas kui kumm võib ulatuda kuni 1000% ulatuses. Valmistatakse plastikvormimisprotsessi valdavas enamuses tooteprotsessi lõpuleviimisel; ja kummi vormimisprotsess vajab ka vulkaaniprotsessi. Plastid ja kummist kuuluvad samad polümeermaterjalid, mis koosnevad peamiselt kahest süsiniku ja vesiniku aatomist, teised sisaldavad hapnikku, lämmastikku, kloori, räni, fluori, väävlit ja muid aatomeid, selle toimivus on eriline, on ka eriline. Toatemperatuuril on plast kindel, kõvasti ja seda ei saa moonutada. Kummist kõvadus ei ole kõrge, paindlik, pikema venitusega, stopp venitamist saab taastada algstaadiumis. See on tingitud nende erinevatest molekulaarstruktuuridest. Teine erinevus on see, et plastist saab korduvalt ringlusse võtta, samal ajal kui kummi ei saa ringlusse võtta, seda saab töödelda vaid taaskasutatud kummist ja seejärel kasutada. Plastik on 100 kuni 200 kraadi, kui morfoloogia ja kumm on 60 kuni 100 kraadi, kui morfoloogia on sarnane.


Hot Tags: kummist taldrikud leht, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus