Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kingad

Kingad

Kummilauad kingade jaoks Mitte MOQ-nõuded, eriti uutele klientidele. Kiire kohaletoimetamine ja madalaim laevanduskulud. Tavaliselt koormame kohaletoimetamise tasu Hea maine nii kodus kui ka välismaal. Kliendile suunatud; Aus juhtimine. Kummikud, kingad, teadmised Nahk: tuntud ka kui ...

Kingade kummikud

Ükski MOQ-taotlus, eriti uute klientide jaoks.

Kiire kohaletoimetamine ja madalaim laevanduskulud. Tavaliselt koormame me kohaletoimetamise tasu

Hea maine nii kodus kui ka välismaal.

Kliendile suunatud; Aus juhtimine.

Kummipõrandad kingade teadmiseks

Nahk: tuntud ka kui kunstnahast või plastmaterjalist, on PVC ja PU ning muud keemilistest materjalidest üldiselt.


See põhineb tekstiilmaterjalist või mittekootud kangast, PVC-st ja polüvinüülkloriidist erinevatest ravimvormidest, nagu vaht või kile töötlemine vastavalt erinevatele tugevustele, kulumiskindlus, külm ja värv, läige, mustriga mustrid ja muu töötlemine mitmesuguste värvidega nõuded, veekindel jõudlus, puhas servad, kõrge kasutusmugavus ja suhteliselt odavad naha omadused, kuid enamik inimtoiduks valmistatud nahast, naha tundlikkus ja paindlikkus ei suuda saavutada selle pikisuunalist lõikepinda , näete peentaid mulli auke, riide või pinnakihi ja kuiva keemilist kiudu.


See on materjali tüüp, mis on varajastel päevadel väga populaarne ja mida kasutatakse laialdaselt erinevate nahatoodete valmistamiseks või nahast materjalide osaks. Selle üha enam arenenud tootmistehnoloogiat kasutatakse laialdaselt kahekorruselise naha tootmisel.


Tänapäeval toodetakse nahakujulisi nahke tootmismahu järgi ja nende pinna tehnoloogia on äärmiselt baasilaadne ja nende kiudstruktuur jõuab peaaegu võrreldava hinnaga. Kuid nahk ja kunstnahk (ümbertöödeldud nahk ja kunstnahk) on võrreldamatu: ainulaadne hügieen (looduslikud poorid ja kiud) ja vastupidavus.


Hot Tags: kingad, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus