Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummitenihm kingade jaoks

Kummitenihm kingade jaoks

Kummist ainsa lehe kingad Meie eelised: 1. rohkem kui 20 aastat kogemust tootmise kummist leht. 2. OEM & ODM on saadaval. 3. Mis täielik tootmisliin, täiustatud seadmed ja professionaalsed töötajad, me kontrolli kvaliteedi hästi, pakkuda konkurentsivõimelise hinnaga ja tõhus ...

Kummist aas leht jalatsite jaoks

  Meie eelised:

1. Rohkem kui 20 aastat kogemust kummilehte tootmisel.

2. OEM & ODM on saadaval.

3. Terve tootmisliiniga, täiustatud seadmete ja professionaalsete töötajatega kontrollime kvaliteedi kvaliteeti, pakume konkurentsivõimelist hinda ja tõhusat teenust.

4. Proov valmib 5 päeva jooksul ja massi tootmine toimub kohe pärast kliendi poolt heakskiidetud valimi tegemist.

5. Ükski MOQ-taotlus, eriti uute klientide jaoks.

6. Kiire kättetoimetamine ja madalaim laevanduskulud. Tavaliselt koormame me kohaletoimetamise tasu

7. Hea maine nii kodus kui ka välismaal.

8. Kliendile orienteeritud; Aus juhtimine.

Kummivent leht jalatsite kohta

Tootmisprotsessis tekkinud jäätmed (põlde, põletusjäätmed kummist) ja lõpuks tekkinud jäätmed saab tagastada otse taaskasutamiseks; vanu tooteid, mida kasutatakse TPE-d, saab taaskasutada pärast lihtsat regeneratsiooni, et vähendada keskkonnareostust ja laiendada taastuvate energiaallikate levikut;


Ilma kõvendamiseta, energia säästmine; enesekindel suur, suuresti lihtsustatud valem, nii et keerukate ainete mõju kontrollile vähendaks oluliselt jõudluse kvaliteeti, mida on lihtsam mõista. Plastilise elastomeeri puudused: TPE kuumuskindlus on kummiga madalam, kuna temperatuur tõuseb ja füüsiliselt väheneb, seega on rakendusala piiratud. Samal ajal on tihendusdeformatsioon, tagasilöök, vastupidavus võrreldes vaeste kummidega sageli kõrgem kui sarnane kummist. Kuid üldiselt on TPE eelised endiselt silmapaistvad, kuid puudused on pidevalt täiustunud, kuna uued energiasäästvad kummist toorained on arenguväljavaated väga paljutõotavad.


Plastist sünteetilistele või looduslikele polümeeridele, ühendid kui plastmassist vormimise protsessi peamised koostisosad; õli, korrosioonikindlus, isolatsioon, odav ja nii edasi. Kasutatakse välistalla jaoks koos peamise, pool materjali lõpus ja Baotou'ga. Ühekomponentne, mitmekomponendiline ühekordselt sisalduv plastik sisaldab ainult plastikust olulist sünteetilisi vaike ja enamik plastikust lisaks sünteetilisele vaigule on täiteaineid, kõvendajaid, värvaineid ja muid lisaaineid, mis on mitmekomponentne plast. Peaaegu kõik kasutavad plastikust plasti. Vaik on plastikust kõige olulisem komponent, mis mängib liimainet, võib teiste koostisosade kokku panna. Kuigi erinevate lisaainete lisamine võib muuta plastide omadusi, on plastikutüüpi, toimivust ja kasutamist peamised määrajad. Tavaliselt kasutatakse vaigutüüpe: PE, PVC, PS, PF, UF, EP, PR, PU), polümetüülmetakrülaat (PUMA), silikoon (SI) jms.


Vastavalt kuumutamisel tekkivatele muutustele võib sünteetilise vaigu jagada kahte tüüpi termoplastsest vaigust ja termokõvenevast vaigust. Termoplastiline vaik: see on pehmenenud, jahutatud ja karastatud kuumusega ning ei saa keemiliselt reageerida. Seda vara saab säilitada olenemata sellest, kui mitu korda kütte ja jahutuse kordamine toimub. Termoplastilised vaigud on: polüetüleen, polüvinüülkloriid, polüstüreen, polüamiid, polüoksümetüleen, polükarbonaat, polüfenüleenoksiid, polüsulfoon, kumm jms. Termoplast-vaigu töötlemise eelis on lihtne, kõrge mehhaanilise energiaga. Puuduseks on halb soojusisolatsioon ja jäikus. Termoreaktiivne vaik: vaik pärast keemiliste muutuste kuumutamist, järk-järgult kõvenev vormimine ja seejärel ei soojendata pehmenemist, ei saa seda lahustada. Termoreaktiivse vaigu eeliseks on kõrge kuumakindlus, survet ei ole kerge deformeerida. Puuduseks on kehvad mehaanilised omadused. Termoreaktiivsed vaigud: fenool, epoksü, amino, küllastumata polüester ja silikooni eetervaik.


Plastide eelised: head töötlemisomadused, lihtne töötlemistehnoloogia; kerge kaal: sarnane puidule; kui tugevuse intensiivsus: kerge ja kõrge tugevusega materjal; soojusjuhtivus on väike: ideaalne soojusisolatsioonimaterjal; keemiline stabiilsus: üldine hape, leelised, sool ja rasv on hea korrosioonikindlus; hea elektriisolatsioon: üldiselt on kehvad elektrijuhtmed; tulemuslikkuse disain on hea: muutes valemit, töötlemistehnoloogiat, mis on tehtud projekti erinevate omadustega; Materjal; rikkalik dekoratiivne: võib olla valmistatud läbipaistvatest toodetest, võib valmistada ka erinevatest värvitoonidest ja värvi ilusad, vastupidavad, aga ka täiustatud trüki-, reljeefse, platingu- ja pruunistamistehnoloogiaga, mis on valmistatud mitmesuguste mustritega, lilledega Kolmemõõtmeline ja pinnad, metalltooted. Plastikust puudused: lihtne vananemine - päikese, õhu, kuumuse ja keskkonnakeskkonna tooted nagu hape, leelised, sool ja muud mõjud, muutuja molekulaarstruktuur, plastifikaatorid ja muud komponendid lenduvad, mille tagajärjel tekib luumurd ja seega Võta mehaaniliste omaduste halvenemine ja isegi kõvad ja rabedad, hävitamine ja nii edasi. Tuleohtlik - mitte ainult tuleohtlik, vaid ka suures koguses suitsu põletamisel ja isegi toksiliste gaaside tekitamisel. Kehv soojustakistus: üldiselt on kuumuse deformatsioon ja isegi lagunemise probleem. Madal jäikus: viskoelastse materjal, millel on madal elastsusmoodul.


Hot Tags: kummist aas leht, kingad, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus