Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummist välistalla lehed

Kummist välistalla lehed

Kummist välistaldaplaat Kummist välistaldrulehtede teadmised Ainus materjal Esiteks materjali tallad: struktuuri tagaküljed on üsna komplekssed, võivad hõlmata ka välistalda, midsole ja kreeni ning kogu alumist materjali. Kitsas tähenduses viitab ainsale ainsale, ...

Kummist välistaldav leht

2015年新产品图片 04.JPG

Kummist välistalda lehe teadmised

Ainus materjal Esiteks, materjali tallad: struktuuri tagaküljed on üsna keerukad, laias tähenduses võivad sisaldada ka välistalda, midsole ja kreeni ning kogu alumist materjali. Kitsas tähenduses viitab ainsale tallale, mille materjali üldiste taldade üldised omadused peavad olema kulumiskindlad, vesi, õli, kuumus, rõhk, löögikindlus, hea elastsus, hõlpsasti jalajärvi sobivus ei ole kerge muuta, isolatsioon, niiskus on hõlpsasti imenduv, jne, aga ka otsaga siduda, samal ajal kui jalgsi piduriprogrammi jaoks ei libise ja libistatakse lihtsalt ja muud tingimused. Tallades kasutatavad materjalid on jagatud kahte tüüpi looduslikku alusmaterjali ja sünteetilist alusmaterjali. Looduslik baasmaterjal, sealhulgas looduslik nahk, bambus, puit, sünteetiline alusmaterjal, sh kummi-, plastik-, kummi- ja plastist komposiitmaterjalid, ringlussevõetud nahk, paindlik papp jne.


(A) looduslik nahk on valmistatud looduslikest nahkjalatsitest, nahast välistaldist, sisetallast. Kasutatud toorainete järgi võib neid jagada kollaseks nahaks, pühvlinahkinaks, seakarja nahaks jne; Vastavalt erinevatele kasutusviisidele võib jagada naha alla, nahast, pealispinnast, Baotou jms nahast; Selle parkimismeetodi järgi on see erinev, saab seda jaotada kroomitud pargitud nahkadeks, köögiviljade pargitud nahast koos pargitud nahaga; vastavalt nende erinevatele tasemetele ja osadele, aga ka saab jagada lehmanaha naha, härgu peakonksu, lehma naha, õlgakna ja nii edasi. Naturaalse naha omadused: Naturaalse naha paranemismeetod on erinev, kuid jõudlus ei ole sama, millel on oma omadused. ① taimse pargitud naha omadused on: paks nahaskeha, kõvasti suurtel, suurtel küüntel, aga ka vähem vee imendumist, plastilisust. Kuid köögiviljade paranenud nahkkindlus on halb. ② kroomparkimine naha omadused on: kulumiskindlus, vee imendumine, kõrge tugevus, hea soojustakistus. ③ omaduste lõpus parkimise kombinatsioon: pinna ja taimse pargitud naha omadused on põhimõtteliselt samad, kuid kuumakindlus, kulumiskindlus ja muud omadused on suurenenud.


Hot Tags: kummist välistalda leht, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus