Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Arenaceous Sheet

Arenaceous Sheet

Arenaceous leht Guangdong Liyu-Yibao Shoes Material Co Ltd, varem tuntud kui Dongguan Liyu Rubber Sheets Co., Ltd., kuulus ettevõte, millel on kõrge terviklikkus, hea teenindus ja kulutõhusad tooted. See on täielikult Liyu Groupi tütarettevõte, mis asutati 2000. DEC., ...

Arenaceous leht

Guangdong Liyu-Yibao Shoes Material Co Ltd, varem tuntud kui Dongguan Liyu Rubber Sheets Co., Ltd., kuulus ettevõte, millel on kõrge terviklikkus, hea teenindus ja tulusad tooted. See on 2000. aastal asutatud Liyu kontserni 100% -line tütarettevõte.

2011. aasta detsembris muudeti Liyu ja suurepärased Taiwani rahastatud ettevõtted, st Yibao äriühing, ja Dongguan Liyu Rubber Products Co., Ltd. muudeti Guangdong Liyu-Yibao Shoes Material Co., Ltd.


Arenaceous lehe teadmised

Nahast sall on mingi kindel, mis võib hingata automaatselt ja jalg jääb hingata. Hingavus on hea, kinnine jalg võib automaatselt vabaneda imendunud higist jalgade kuivaks hoidmiseks.


Nahapinnad, peamiselt nahk, kõrgemad hinnad. Selle eelised on kerge kujundada, sama tüüpi, sobivad, hea elastsusega, vähendada lööki ja mitte kergesti väsimust, ventilatsiooni, niiskuse imendumist jne, samal ajal kergesti töödelda, kerge ilu näidata. Raske tekstuuri pole kerge sirguda, kuid pärast seda, kui see on leotatud vees, on õli lihtne deformeeruda või laguneda.


Selle peamised omadused:


① parema soojusisolatsiooni tagamiseks, et jalg jalus oleks õige temperatuur


② kerge kaal, kaal sentimeetri kohta 0,95 ~ 1,05 grammi, sama tihedus ja vesi. Võib olla veekindel ja vabastada niiskust, kui kingad pole enam niisked, et tagada, et kingad on mugavas asendis.


③ unikaalne kolmemõõtmeline kiu struktuur, tallad ei purune, kui painutatud 180 kraadi. Suudab kiiresti jala kuju kohaneda, saab efektiivselt toetada maapinna mõju kui samade paksude taldadega muud materjalid, mis muudavad jalad efektiivsemaks.


Hot Tags: arenaceous leht, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus