Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
3mm kummist leht

3mm kummist leht

3mm kummileht Tellimuse protsess · Päring · Hinnapakkumine · Proovide kinnitamine · Performa arve · Mahaltootmine · Kvaliteedi kontroll · Tasakaaluülekanne · Kaubaveo kohaletoimetamine · Tollivormistus · Kaubasaadetis 3mm kummist plaat Teavitamine On olemas lihtsam kombinatsioon kingitootmismaterjalidest, termoplastist. ..

3 mm kummileht

Tellimuse protsess

· Uurimine

· Tsitaat

· Proovi kinnitus

· Performa arve

· Lahtiselt tootmine

· Kvaliteedikontroll

· Tasakaalu ülekandmine

· Lastitransport

· Tollivormistus

· Lasti nõue

3mm kummileht teada

On olemas lihtsam kombinatsioon kingade valmistamiseks kasutatavatest materjalidest, termoplastilisest polüuretaanist ja polüuretaanist, mis kasutab õhukese kihi termoplastilisest polüuretaanist kinga tootmist, polüuretaani kasutamist lõpuks. Lisaks oma silmapaistvatele füüsikalistele omadustele vastab termoplastilisest polüuretaanist valmistatud kinga välistaldad kaasaegse disaini vajadustele. Läbipaistvad tallad või värvilised tallad võivad olla valmistatud otsesel vormimise protsessil.


Lisaks sellele ei ole disaineri poolt nikerdatud stiilis peaaegu mingit piirangut ja isegi spordijalatsite funktsioonidega mitmevärvilised tallad võivad tootmisprotsessis olla üsna odavad. Last but not least, kas kahekordsed taldad algasid polüuretaani / polüuretaani materjalid, mida kasutatakse kahekihiliste taldade valmistamiseks, millest kahekihilised tallad on valmistatud polüuretaanist. Valge väliskulla puhul tuleb kasutada eriti tihedat polüuretaanilist materjali ning vahetalla jaoks tuleb mugavuse kaalutlustel valida vahtpolüuretaan. Uue DESMA tehnoloogiaga tagab jalatsitehnika, et ühe mehaanilise süsteemi tööstus on kõige kuluefektiivsem kummi-, termoplastilise polüuretaan- ja reageerivate polüuretaanprofiilidega (PUR). Kui tekib probleem tootmistehnoloogia, materjalide, hallituse kujunduse ja protsessi parameetrite vastavuse osas kavandatud jalatsitüübile ja praegusele valmistamise struktuurile, võib DESMA pakkuda ulatuslikke teadmisi, kvalifitseeritud spetsialiseerumist ja klientide tähelepanu Projekti planeerimine.


Hot Tags: 3mm kummist leht, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus