Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kodu > Uudised > Sisu
Klassifikatsioon Õlikindlast Kummiplaadid
Apr 25, 2017

Klass õlikindel kummilehest iseloomustab õli vastupanu ja kulumiskindlus üldiselt, veekindel, põrutuskindel, libisemist tulemuslikkus parem. Peamiselt kasutatakse mõnes mehhaaniline töötlemine, tootmine, auto- ja laevaehituses, keemilised ettevõtete, peamiselt põhjusel, kõnniteel tabeli mängida õli, vesi, libisemist mõju, et vältida otsest kontakti maapinnaga põhjustatud toote kahju ja kaitse maa või tabelis on kahjustatud raskeid esemeid.

B-klassi õlikindlast kummilehest on valmistatud 30% ~ 60% nitriilkummist pluss butadieenkummi ja täiteainet vulkaniseerimisega, taskukohaste. B-klassi õlikindlast kummilehest of füüsikaliste ja mehaaniliste omaduste hea, keskmise astme õli; tihendusmehhanismidega, kulumiskindlus, vastupidavus müra, madala surve maksumäära eeliseks madal. Seda saab kasutada õliga (hüdroõli, määrdeõli, taimeõli) teha tihendid, peamiselt tihend, seadmed vooder, liivapritsitööd vooder ja muude ettevõtete toetamine töötlemine, isolatsioon kummilehest ja kontakt määrdega, jahvatamine nõuetele kõrgem tööjaamad, jahvatatud, elektroonikaseadmed, pikaajalise kasutamise voodipesu.

Klass C õlikindlast kummilehest on valmistatud rohkem kui 70% nitriilkummist ja täiteainet. Klass C õlikindlast kummilehest suurepärase õlikindluse, kõrge temperatuurikindlus, võib olla 120 kraadi kõrgel temperatuuril õliga (õli, diislikütus, bensiini, määrdeained) kasutada. Kuna võllitihendipesa Standardi osad toodetakse tihendiga tootmisettevõtetes otseselt vaid vähestes mittestandardsete suured tükid tihendid olid kasutusel C klassi õlikindlast kummilehest, et kasutada C-klassi õlikindlast kummi plaadi kitsas vahemikus, hind on kallim. Peamiselt kasutatakse mulgustamiseks mõned kõrge õlikindel tihend, kui tank, naftajuhtme suletud kasutamiseks.