Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kodu > Uudised > Sisu
Osta Kummi Plate meetod
Apr 25, 2017

Esiteks vaadata välimus kummilehest kvaliteeti. Esimene pilk värvi kummist lehed, värv kummist plaat värvi kuldkollane, kogu keha poolläbipaistev, söestunud kummist plaat on pronksist või pruun, värvi ühtlane ja läikiv. Mõõduka kõvadus, hapete ja leeliste omadused. Võib olla temperatuur -30 ~ 60 ° 20% vahel happe (leelise) vedelad tööd. Kasutusalad: saab kasutada stantsimiseks erinevaid hapete ja leeliste nõuetele paremini tihendite omadusi tihendi.

Teiseks kvaliteedi kontrollimiseks kummilehest värvi. Põrand paigutatakse valguse kasu näha, kas pind mull, lõhke apelsinikoore fenomen, vaadata värvi on rikas, täis, sile. Näiteks plaadi pinda purpurpunase kõrgsurve plaadi seeria. Seetõttu ostu lisaks kontrollida välimuse kvaliteediga peamine määramine tõmbetugevus võib olla. Ristisuunas plaadi pealt kuulata 200mm x 20mm proovi 3, et Rally test, saate aru saada, kas see on vilets, lõigatud nurkadega.

Kolmandaks omane kvaliteet kummilehest Esimene pilk materjali saab kasutada käsitsi ja silma vaadata, kui põrand on käes kergemad, isoleermaterjalide kasutamist kummist pardal on õrn bambuse; kui silma vaadata ähmane tekstuur, mis näitab, et bambus ei ole värske, Kas vanemad bambus. Nitriilkummist suurepärase vastupanuvõimega kütteõli ja aromaatsed lahustid ja muid omadusi, kuid mitte resistentne ketoonid, estrid ja klooritud süsivesinikud ja muud kandjad, nii võllitihendipesa tooteid kasutada nitriilkummist baasil.

Neljandaks mõiste kas struktuuri kummist plaat sümmeetriline tasakaal kummiga plaadi mõlemas otsas ristlõige, kas täita põhimõtte sümmeetriline tasakaal, kui konstruktsioon on stabiilne.

5, et näha kummist korrusel põrandale kiht ja liimi kihtide vahel on tihe mõlema käega purustamine, kas seal on kihiline. Silikoonkummist on kõrge vastupidavus kõrge ja madala temperatuuriga, Osoonikindluse ja ilmastikukindluse, temperatuuril -70 ℃ ~ 260 ℃ töötemperatuurivahemiku säilitada oma unikaalse kasutamine elastsuse ja vastupidavuse osooni, ilm ja nii vähe, sobib termiliselt institutsioonide nõutud tihend, nagu tugev valgusallikas varju pitsat vooder, ventiil padjad ja nii edasi.