Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kinga ainus materjali lehed

Kinga ainus materjali lehed

Jalatsite aasade materjalide lehed Jalatsite aasade materjalide lehed teadmised Esiteks, materjali välistalla kasutatakse tavaliselt loodusliku kautšuki või sünteetilise kummi ja tugevdava ainega. Kuna jalatsid asuvad jalatsi kõige välimisel põhjal, et mängida head libisemist, kulumiskindlat, ...

Jalanõelaga materjali lehed

mmexport1496207618719.jpg

Shoe ainus materjal lehed teadmisi

Esiteks, materjali välistalla kasutatakse tavaliselt loodusliku kautšuki või sünteetilise kummi ja tugevdava ainega. Kuna jalats asub jalatsi äärepoolseimale alusele, on see hea libisemiskindel, kulumiskindel korrosioonivastane toime. Loodusliku kautšuki eeliseks on see, et see on väga pehme, paindlik ja hea, kuid puuduseks on ka selge, et kulumiskindlus ei ole väga hea. Selleks, et saavutada parema üldise jõudluse saavutamiseks loodusliku kautšuki vajadusi ja kasutada muud sünteetilist kummi, näiteks BR lisamine, et kulumiskindlad taldid oleksid paremad.


Üleöötehnoloogia:


Mitte-märgistamine, see on kõige levinum, mis tähendab, et pole jälgi, põranda hõõrdumise tallad ei jäta räpane põranda jälgi. Testimiseks võite kasutada hõõrdkatteid valgele paberile.

adiWEAR, mis tähendab ülikõrge kulumiskindlat materjali, tavaline kummistina DIN kulumiskaotus vähem kui 80 kuupmeetrit ja kulumiskindel kummist DIN hõõrdekadu vähem kui 40 kuupmeetrit. Üldiselt ärge kasutage ülekandekindlat kummi nii kogu talla, vaid suurema hõõrdeosade, näiteks kreeni, esijalgade jne jaoks, teistes kohtades tavalise kummiga.Teiseks on spordijalatside vahetalla kasutatava materjali otsas enamasti PHYLONi midsole ja EVA lõpus. Lõppude lõpuks on mõlemad EVAga tehtud, aga miks on see vahe, mida see tähendab? PHYLON pärineb Ameerika Ühendriikidest. Varasemaid jalatseid nimetatakse PHYLONi midsoleks, ilma EVA midsoleteta ja PHYLONi pistikupesadeta ning hiljem jalatsitoodete pideva arendamisega Taiwani ja Lõuna-Korea peamised kaubamärgiga jalatsite tootearendusettevõtted Allikas, vahetalla nimega Süstemaatilisem on see, mida me nimetame EVA vahetallaks. Ettevõte asub:

Allpool räägin EVA vahetalla ja PHYLONi vahepadja erinevusest. Nüüd on kõige paremini kasutatud vahetalla PHYLONi midsole, PHYLONi suurim omadus on kerge, hea elastsuse ja hea polsterdusvõimega, PHYLON nimetatakse sekundaarse vahuna. EVA midsole on ka väga kerge, kuid pehmendusefektiivsus ja paindlikkus on palju väiksemad kui PHYLON midsole, maksumus on palju väiksem kui PHYLON, EVA midsole nimetatakse vahuks. Põhjus, miks nad on samad atribuudid ja erinevad nimed, jõudlus on erinev, sest PHYLON on teisene vaht, samas kui EVA on vaht. Enamik korvpalli jalanõusid PHTLONi midsolega, jooksvaid kingi kasutatakse EVA midsole. Ettevõte asub:

Sõnastik:

(1) vaht: materjali süstimise / süstimise vorm, mida kuumutatakse kõrge temperatuuri järel pärast jalatsi vahetalla moodustamist, mida nimetatakse vahuotsikule, mis on EVA vahetalla. Ettevõte asub:(2) sekundaarne vahtumine: pärast materjali süstimist vormi, nimetatakse seda pärast kahe kõrgtemperatuurse kuumutamist sekundaarse vahutamise keskküte ja aparaadi, mis tavaliselt nimetatakse PHYLONi midsoleks, süttib. Ettevõte asub:

EVA tervikuna on odav, hakkasid kingad lihtsalt väga pehmeks saama, andes esimese mulje suurepäraseks, kuid pikka aega võib tunda, et taldrikud on jalajäljed, on esitus ka suur langus. PHYON on valmistatud EVA-st, kuid see on palju keerulist protsessi, maksumus on palju kallim. Kõik toimivuse aspektid on palju paremad. Tuleb märkida, et see ei tähenda, et EVA on PHYLONist madalam. Võib öelda, et PHYLONi toimivus sama protsessi + materjali puhul on parem kui EVA, kuid tehnoloogia ja materjalide erinevuste tõttu on mõned EVA jõudlust paremad kui tavaline PHYLONi midsole. Ettevõte asub:Lisaks PHYLONi midsolele ja EVA vahetallale on PU midsole ka väga levinud, PU midsole on suurim eelis paindlikkuse ja tugevuse kohta, parem on see, et puudus on kollakas vaesemast hüdrolüüsist tugevam.Midsole tehnoloogia:adiPRENE: pehmenduse tehnoloogia, madal elastsus, kanna jaoks, inimesed võivad pärast maandumist šokeerida, inimeste maandumine stabiilsem, ei purune.adiPRENE +: Elastsed tehnoloogiad, vastupidi. Esikohal, jalad kõvasti toetatud, saab kohe tagasilöök, inimesed hakkasid kiiresti.


Hot Tags: kinga ainulaadne materjal lehed, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus