Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummist jalatsid

Kummist jalatsid

Kummist kingad leht 1. Kas olete tehase või äriühing? Oleme kummist lehttoodete tehas, nii et hinnad ja tarnetingimused oleksid tagatud. 2.Kui teie tehas asub? Kuidas ma saan seal külastada? Meie tehas asub Gongguani linnas, Guangdongi provintsis, Hiinas. Kõik meie kliendid, ...

Kummist kingade leht

1. Kas olete tehas või kaubandusettevõte?

Oleme kummist lehttoodete tehas, nii et hinnad ja tarnetingimused oleksid tagatud.

2.Kui teie tehas asub? Kuidas ma saan seal külastada?

Meie tehas asub Gongguani linnas, Guangdongi provintsis, Hiinas. Kõik meie kliendid, nii kodus kui ka välismaal, on teretulnud meie külastamiseks!

3. Kas saate teha OEM & ODM-i?

Jah, me saame teha OEM ja ODM tooteid. See pole probleem.

4. Kuidas saada mõned proovid?

Meil on hea meel pakkuda teile tasuta näidiseid. Uued kliendid peavad maksma kohaletoimetamiskulude eest, ja see tasu võetakse ametliku tellimuse eest maha.

5. Kuidas saadetise kohta?

Laadime 20 jalga mahuti 15 päeva jooksul, seda muudetakse vastavalt erilisele olukorrale.

6. Kas saate esitada oma tellimuse katseprotokolli?

Jah me saame. Saame oma katsearuande esitada klientide soovil.

7.Payment Term:

T / T, L / C, Western Union, Paypal, jne vastavalt kliendi soovile.

Kummist jalatsite lehtede tundmine

Kummi / polüuretaan (RU / PU) Siiani on üks parimaid materjalikombinatsioone kummist valmistatud välistald ja polüuretaanist valmistatud vahetalla. Tootmisprotsessi õmblusmaterjali ja kulmudetaili võib jagada etappideks, milleks on liimaine lõppkasutus, et neid kõige enam kokku hoida eeltöötlemise vajadusega, näiteks halogeenitud ja / või poleeritud kummist pind. Veel üheks liimimisviisiks on kasutada kahe materjali vahel mittekootud villa, kasutades kummide mehaanilist sidumist ja polüuretaani sidumisfunktsiooni, et saavutada liimimise eesmärk.


Kuid kõik need protsessid hõlmavad märkimisväärset hulka abiseadmeid ja suurt hulka logistikat ning paljud jalatsitootjad üritavad seda kulutõhusat investeeringut vältida, muutes muud masinad, mida on kerge masinaga varustada. Tavatingimustel ei saa kummi ja polüuretaani erinevate füüsikaliste ja keemiliste omaduste tõttu sidet. Lisaks sellele ei töödelda polüuretaanid tavaliselt selles protsessis oodatud tingimustes. Selle tulemusena on DESMA kujunenud protsessiks, mis ei kasuta ülalkirjeldatud protsessi etappe ja täna saab teha kingi, mis ei nõua kahjuliku liimi kasutamist ühest kohast kasutades, kasutades kummi- ja polüuretaanimaterjalide kombinatsiooni . Seejärel saab polüuretaan-injektsioonvormimisseadme täita veepõhise liimiga, süstides polüuretaani kummist välistalla, saavutades täieliku sideme kahe erineva materjali vahel ja vastavate vastavate turvavarude nõuete täitmiseks.


Kummi / kummi (RU / RU) Üks kõige sagedamini kasutatavaid sõjalise jalatsite valmistamise protsesse on kummist / kummist materjalide monteerimise protsess, kus jalatsi välistall ja kingapadja on valmistatud kummist. Aluülekanne ja sama protsessi termoplastiline polüuretaan / termoplastiline polüuretaani kombinatsioon on tihe välistald, kusjuures midsole on vahtkummist. Need kingad on suurepärase jõudlusega, näiteks kõrgete temperatuuride, rasva ja kütustega. Need materjalid, nagu polüuretaanid, ei toeta hüdrolüüsi, kuid sõjaväe tööstuses on asjad erinevad ning sõjaväe tööstuses kasutatakse kummist / kummist sõjalisi jalatsi. Sama kehtib ka spordijalatsite valdkonnas. Selle materjali kombinatsioonil on palju suuri eeliseid, nagu reaalne, hea libisemist takistav


Hot Tags: kummist kingad leht, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus