Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummist kinga ainus

Kummist kinga ainus

Kummist kingaosa Kummist kinga ainus teadmine. RB on TR üksuse peamine materjal, mille ligi 80% on Itaalia TPR-talladest RB. PU polüanamiinhape on rasv, nn PU on ainult selle lühend, seda kasutatakse ainult välistalla ja vampina. Space PU on PU. .TPU on terminoplastiline lühend

Kummist kinga tall

Kummist kinga ainus teadmine

.RB on TR üksuse peamine materjal, kus ligi 80% Itaalia TPR-talladest RB. PU polüanamiinhape on rasv, nn PU on ainult selle lühend, seda kasutatakse ainult välistalla ja vampina. Space PU on PU.


.TPU on termoplastilise polüuretaani lühend, PU on polüuretaani üldnimetus. Taldade puhul aga viitab PU kahekomponendilise reaktsioonivõimelise uretaan-elastomeeriga, mis on jagatud mustaks ja valgeks, must on polüisotsüanaadi komponent, valge on polüoolkomponent ja tihedust saab määrata Bubble'i kiirusega ja kompositsiooni kontrollimiseks. TPU kinga tallad kuluvad paremini, kuid soojuse ja õli takistus võib olla peaaegu sama. TPU saab kasutada ka ülemise materjalina, veekindel, hingav.


. EVA, TPR ja kumm: Nende hulgas on EVA materjal kõige kergem ja pehmus on hea. Enamikul spordijalatsitel kasutatakse EVA aasat, kuid EVA materjalil pole hõõrdumist, sileda pinna käimist on kerge libiseda, nii et üldiselt lisage EVA materjali põhjale mõnda kõva materjali. TPR ja kumm on raskemad materjalid, pehmus üldiselt, tugev hõõrdumine, tavaliselt kasutatakse kingades ja laste spordijalatsid, TPR ja kummist kui TPR ja kummi ei tohiks deformeeruda. See ühendab plastiku ja kummi omadused ning seda kasutatakse laialdaselt TPR kinga materjalide modifitseerimisel. See saavutab kõrge kvaliteedi ja sileda välimuse (purske kõrvaldamine) ilma pihustamiseta ja saavutab suurema vahutamismäära.


Hot Tags: kummist kinga tall, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus