Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Shoe Outsole Materjal

Shoe Outsole Materjal

Kinga välistaldamise materjal KKK 1. Kas olete tehas või kaubandusettevõte? Oleme kummist lehttoodete tehas, nii et hinnad ja tarnetingimused oleksid tagatud. 2.Kui teie tehas asub? Kuidas ma saan seal külastada? Meie tehas asub Gongguani linnas, Guangdongi provintsis, Hiinas. Kõik meie ...

Kinga välistaldmaterjal

KKK-d

1. Kas olete tehas või kaubandusettevõte?

Oleme kummist lehttoodete tehas, nii et hinnad ja tarnetingimused oleksid tagatud.

2.Kui teie tehas asub? Kuidas ma saan seal külastada?

Meie tehas asub Gongguani linnas, Guangdongi provintsis, Hiinas. Kõik meie kliendid, nii kodus kui ka välismaal, on teretulnud meie külastamiseks!

3. Kas saate teha OEM & ODM-i?

Jah, me saame teha OEM ja ODM tooteid. See pole probleem.

4. Kuidas saada mõned proovid?

Meil on hea meel pakkuda teile tasuta näidiseid. Uued kliendid peavad maksma kohaletoimetamiskulude eest, ja see tasu võetakse ametliku tellimuse eest maha.

5. Kuidas saadetise kohta?

Laadime 20 jalga mahuti 15 päeva jooksul, seda muudetakse vastavalt erilisele olukorrale.

6. Kas saate esitada oma tellimuse katseprotokolli?

Jah me saame. Saame oma katsearuande esitada klientide soovil.

7.Payment Term:

T / T, L / C, Western Union, Paypal, jne vastavalt kliendi soovile.

Kinga välistalda materjali teadmised

Nahk jaguneb loodusliku naha (nahast), ringlussevõetud nahast, nahast (PU / PVC). Nahk on originaalne veiste, lammaste, sigade, hobuste, hirvede või mõne muu loomorganismi nahk, mis on valmistatud mitmesugustest omadustest, tugevusest, tundlikkusest, värvist, mustrilisest nahast, on kaasaegne nahk. Nõutav materjal. Dermis koosneb tavaliselt epidermisest (eemaldatud), dermisest, retikulaarsest kihist, subkutaanselt (eemaldatud) jms. Nende seas on nahk, lambanahk ja seakarjakaunist tooraine, mida kasutatakse kolmes põhitüüpi nahas.


Esiteks, nahk: nahk ja esimene kiht naha ja vahet teise korruse vahel.


①: esimene naha kiht viitab veise, lamba, seakarja ja nii edasi, on nahal eriline naturaalne tekstuuriefekt. Impordi nahk võib siiski olla trükitud. Täislihast pärit poore suurusest ja tihedusest, et eristada, millist loomakat. Paljude lehmade liigid on näiteks kollane lehm (veise nahad, kariloomade nahad, lehma nahad, härg nahad, kastreerimata pulllaugud ja kastreeritud härja nahad), pühvlid, lehmakahad, niisked nahad ja lehma nahad, parimad meie riigis Shandong, Henan provintsid ja Kesk-Hiina ja muud kohad, kuid minu naha ressursse on vähe (Ameerika Ühendriigid, Brasiilia ja muud veiseliha eksportijad kõige rikkalikult allikas). Kollane nahapuhuloos nahapoorid kui paks ja tihe, peeneteraline peeneteraline vormimine.


Veepulber nahk on paksem ja tagasihoidlikum, on ühekordne, teravikkoormus tugev, pühvliga nahk on Sichuan, Jiangxi ja teised paremad osad, kuid ressursside suhteline puudus (India ja Egiptus ning teised piirkonnad veelgi); lamba põhiline Kaasa arvatud lambanahk, kitsenahk, segatud lambad. Lambanahad on üksikasjalikumad ja tihedamad jooned, eriti vaskmündid.


Kitsed ja palju rohkem rõivaste jaoks, jalatsite, lambad jms. Lambad Sichuani, Hubei ja teistesse kohtadesse on parimad (Austraalia kõige rikkalikumad ressursid ja Zhangi suur nahk paks).


Seaharud juuste juurest tulenevalt on väike käputäis 3 "oli" kujuline jaotus, seda on väga lihtne eristada, sigadega sigade üldiseks kasutamiseks, aga ka looduslike seakarjade puhul. Lisaks leitakse ka mageveekalasid (rohukarpe, karpkala ja muud kala kala) sellistes kohtades nagu jaanalinnud, krokodillid, lühikesed ninakombodillid, sisalikud, madud, bullfrogs ja mere kalad (haid, tursk, anšoovised, angerjad ja pärlkalu ) Toorained naha valmistamiseks.


Kasutatakse ka kõrgekvaliteetsena karusnaha riideid, mis on kutseliselt karusnahast või karusnahast, näiteks: rebane nahk (hõbe rebane, sinine rebane nahk jne), hundi nahk, koera nahk, küüliku nahk ja kallis naarits ja muud haruldased Loomade nahk ja nii edasi.


Hot Tags: kinga välistalda materjal, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus