Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Kummist vahtplaadi hind

Kummist vahtplaadi hind

Kummist vahtmaterjali leht Hind Kummist vahtmaterjalist lehtmaterjali hinnad Vaht silikoonkummi on ideaalne kerge pakkematerjal kõrge termilise stabiilsuse, hea soojusisolatsiooni, isolatsiooni, niiskuskindluse ja löögikindluse jaoks, eriti kõrgetel sagedustel. Erinevad elektroonilised komponendid, ...

Kummist vahtplaadi hind

LY-2014-NEW-(24).jpg

Kummist vahtmaterjalist leht hinnateadmised

Vaht silikoonkummi on ideaalne, kerge pakkematerjal kõrge termilise stabiilsuse, hea soojusisolatsiooni, isolatsiooni, niiskuskindluse ja löögikindluse jaoks, eriti kõrgetel sagedustel. Erinevad elektroonikakomponendid, instrumendid, arvestid, õhusõiduki instrumendiratas võivad mängida "niiskust, šokki" , korrosioon "kolme kaitse" kaitset. Lisaks sellele saab seda kasutada täitematerjalina soojusisolatsiooniga võileiva ja ujuvmaterjali ning tihendusmaterjalina sooja õhuvoolu atmosfääris. Vahust silikoonkummi meditsiinis võib kasutada ka ortopeediliste täitematerjalide, remonditööde ja rõivamaterjalina.


Ameerika Ühendriikide Dow Corning Corporationi poolt tuletõrjesignaali nõuete täitmiseks välja töötatud leegiaeglustav RTV silikoonkummist vaht DC3-6548. Seda vaht silikoonkummi kasutatakse peamiselt traadi ja kaabli läbivate aukude (nt katused, seinad, ehitised jms) tulekindlaks tihendamiseks ning leegiaeglustid on väga head. Hapnikuindeksi piirmäär jõuab 39-ni (enamik plastikust on piiratud indeksiga vaid 20). Kasutusaeg on kuni 50 aastat. Praegu on seda leegiaeglustust tagav RTV silikoonkummi olnud laialdaselt kasutusel tuumaelektrijaamades, arvutikeskustes, avamere naftapuurplatvormides ja muudes karmates keskkonnatingimustes või eriti suurtes tulekohtades.


Hot Tags: kummist vaht leht hind, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus