Võta meiega ühendust
TEL: + 86-769-85536565
E-mail: sales01@liyuyibao.com
Aadress: No.15 Shuanglong Road, Xiaobian District, Chang'an Town, Dongguan, Guangdong, China
Suure tihedusega vahtplaat

Suure tihedusega vahtplaat

Suure tihedusega vahtmaterjalist leht Suure tihedusega vahtmaterjalist lehtede teadmised Kummipaagid Kummipaagid Kilekummitoode, mis tihendab metallist ääriku kahte statsionaarset pinda või muud ühendust. Võib kasutada vormimismeetodit, võib ka kõveneda kile kuivatamisel. Kasutatakse laialdaselt mitmesugustes mehaanilistes ...

Suure tihedusega vahtplaat

高发泡A1.jpg

Suure tihedusega vahtmaterjali lehed

Kummiblokk Kummipaagis Kummitoote leht, mis tihendab metallist ääriku või mõne teise ühendusdetaili statsionaarset pinda. Võib kasutada vormimismeetodit, võib ka kõveneda kile kuivatamisel. Seda saab laialdaselt kasutada mitmesugustes mehhaanilistes seadmetes, vooderdis, tihendamis-, pehmendus- ja muudes efektides.


Üldjuhul kasutatakse tavaliselt kummist tihendite tihendeid: kummist lamedahendeid, kummist O-rõngast, plastikust korteri seibid, PTFE pakkimistihendeid, asbesti kummist tihendit, metallist korteri seibid, metallist spetsiaalset tihendit, metallist eesnaha tihendit, haava tihendit ja nii edasi.


Kummist seibid: deformatsioon on lihtne, kompaktne ja pingutuseta, kuid rõhk, temperatuurikindlus on vaesed, ainult madala rõhu korral, temperatuur ei ole kõrge. Looduslikust kummist on teatav happe- ja leelistuvus, temperatuur ei tohi ületada 60 ° C; neopreen võib olla ka mõne happe suhtes resistentne, temperatuur 80 ℃; nitriilkummiõli, saadaval 80 ℃; fluori kummist korrosioonikindlus on hea, vastupidavus Keskmise kummikomponendiga temperatuuri saab kasutada 150 ℃ keskkonnas.


Kummist tihendid: sektsioon kuju on täiuslik ring, teatud isekindel efekt, tihendusjõud on parem kui lameda nupuga vajutades jõud väiksem.


Hot Tags: kõrge tihedusega vahtplaat, Hiina, tehas, tarnijad, tootjad, kohandatud, madala hinnaga, odav, lahtiselt
Küsitlus